Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Zostaniesz połączony z serwerem.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Postanowiłem pobawić się z pliczkami i odświeżyć swoją wiedzę. Postawiłem serwer na plikach Taki_Nieśmiały + gotowce Derin V2.

Serwer jest postawiony na routerze.

Próbuję wejść, ale gdy loguję się zatrzymuje się na komunikacie "Zostaniesz połączony z serwerem"

 

+Odblokowane porty

+pong się zgadza

+IP też

+launcher surka V2

 

 

Pomoże ktoś ;) ?

 

Opublikowano

Mam dwa pytania na początek.

 

Na jakiej maszynie stawiałeś serwer ?

Jakich plików używasz ?

 

Odpowiedz mi na te pytania to Ci dam rozwiązanie .

 

xXx

"Pamiętaj życie to nie tylko filozofia"

"Pomogłem daj plusa, jak Bóg dał nam życie"

 

Pomogłem ? Zgadzasz się ze mną ? Daj +

Opublikowano

Mam dwa pytania na początek.

 

Na jakiej maszynie stawiałeś serwer ?

Jakich plików używasz ?

 

Odpowiedz mi na te pytania to Ci dam rozwiązanie .

 

xXx

 

Plików których używam to Taki_Nieśmiały + Game oraz MySQl Derin V2

Opublikowano

Może nie masz zewnętrznego ip ?? lub coś z portami sprawdz przez PFPort checker porty 11002, 3306, 80, i odpowiadające za CH i daj ssy z pfp

Opublikowano

Ale mysql i ftp działa prawidłowo, używam no-ip do przkierowania. Na innych plikach działa ;)

sprawdz porty odpowiedzialne za ch

Opublikowano

1 Pytanie. Jeżeli postawiłeś na rt bez żadnych programów to musisz mieć to co up podał. Sprawdź porty etc.

Jezeli chcesz tylko dla sb serwer, zrób połączenie mostkowe i łącz się przez zwykłe ip. Połączy na 100%

@ jakiego launchera używasz?

Jak wpisujesz passy hasło: 1 Login: 1 co wyskakuje?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...